Location : Home > L > LGN2C102MELB25
LGN2C102MELB25
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2C102MELB25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2C102MELB25 standard package with RoHS 46300 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGN2C102MELB25 CAP ALUM 1000UF 20 160V SNAP 1234400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGN2C102MELB25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 1000uF 105c 30x25x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com