Location : Home > L > LGL2W221MELA35
LGL2W221MELA35
Share on FacebookShare on Facebook
LGL2W221MELA35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGL2W221MELA35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 220uF Ultra Small 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGL2W221MELA35 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LGL2W221MELA35 CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 694200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGL2W221MELA35 CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 799400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.