Location : Home > L > LGL2W181MELZ35
LGL2W181MELZ35
Share on FacebookShare on Facebook
LGL2W181MELZ35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGL2W181MELZ35 CAP ALUM 180UF 20 450V SNAP 586400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGL2W181MELZ35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 180uF Ultra Small 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGL2W181MELZ35 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.