Location : Home > L > LGL2G821MELB50
LGL2G821MELB50
Share on FacebookShare on Facebook
LGL2G821MELB50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGL2G821MELB50 CAP ALUM 820UF 20 400V SNAP 688400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGL2G821MELB50 CAP ALUM 820UF 20 400V SNAP 583200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGL2G821MELB50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 820uF Ultra Small 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGL2G821MELB50 CAP ALUM 820UF 20 400V SNAP 87790 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com