Location : Home > L > LGJ2Z271MELA
LGJ2Z271MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2Z271MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2Z271MELA CAP ALUM 270UF 20 180V SNAP 1336500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGJ2Z271MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGJ2Z271MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 270uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com