Location : Home > L > LGJ2G820MELC15
LGJ2G820MELC15
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2G820MELC15 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2G820MELC15 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGJ2G820MELC15 CAP ALUM 82UF 20 400V SNAP 1334600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGJ2G820MELC15 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 82uF 105c 35x15x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com