Location : Home > L > LGJ2F680MELA15
LGJ2F680MELA15
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2F680MELA15 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2F680MELA15 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 68uF 105c 25x15x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGJ2F680MELA15 CAP ALUM 68UF 20 315V SNAP 1511100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGJ2F680MELA15 CAP ALUM 68UF 20 315V SNAP 87390 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGJ2F680MELA15 standard package with RoHS 46840 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.