Location : Home > L > LGJ2E331MELB20
LGJ2E331MELB20
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2E331MELB20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2E331MELB20 CAP ALUM 330UF 20 250V SNAP 1510500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGJ2E331MELB20 CAP ALUM 330UF 20 250V SNAP 88550 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGJ2E331MELB20 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 250V 20 SNAP-IN 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGJ2E331MELB20 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 250V 20 SNAP-IN 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGJ2E331MELB20 CAP ALUM 330UF 20 250V SNAP 788300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.