Location : Home > L > LGJ2D391MELB20
LGJ2D391MELB20
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2D391MELB20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2D391MELB20 CAP ALUM 390UF 20 200V SNAP 1537700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGJ2D391MELB20 CAP ALUM 390UF 20 200V SNAP 88750 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGJ2D391MELB20 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 200V 20 SNAP-IN 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGJ2D391MELB20 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 200V 20 SNAP-IN 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd