Location : Home > L > LGJ2D271MELB15
LGJ2D271MELB15
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2D271MELB15 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2D271MELB15 CAP ALUM 270UF 20 200V SNAP 88190 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGJ2D271MELB15 standard package with RoHS 46530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGJ2D271MELB15 CAP ALUM 270UF 20 200V SNAP 795000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGJ2D271MELB15 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 270uF 105c 30x15x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGJ2D271MELB15 RoHS Compliant 37715 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor