Location : Home > L > LGJ2C391MELC15
LGJ2C391MELC15
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2C391MELC15 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2C391MELC15 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 390uF 105c 35x15x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGJ2C391MELC15 RoHS Compliant 37385 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGJ2C391MELC15 CAP ALUM 390UF 20 160V SNAP 1320000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com