Location : Home > L > LGG2Z152MELB40
LGG2Z152MELB40
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2Z152MELB40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2Z152MELB40 CAP ALUM 1500UF 20 180V SNAP 812700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGG2Z152MELB40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1500uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGG2Z152MELB40 15+ 120000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.
LGG2Z152MELB40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1500uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com