Location : Home > L > LGG2G221MELA30
LGG2G221MELA30
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2G221MELA30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2G221MELA30 standard package with RoHS 46800 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGG2G221MELA30 CAP ALUM 220UF 20 400V SNAP 502100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGG2G221MELA30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 220uF 105c 25x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGG2G221MELA30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 220uF 105c 25x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com