Location : Home > L > LGG2E122MELC35
LGG2E122MELC35
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2E122MELC35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2E122MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 1200uF 105c 35x35x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGG2E122MELC35 CAP ALUM 1200UF 250V 20 SNAP 401810 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LGG2E122MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 1200uF 105c 35x35x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com