Location : Home > L > LFXP3E-5T100C
LFXP3E-5T100C
Share on FacebookShare on Facebook
LFXP3E-5T100C distributors
2814029 Industrial Controls, Meters Specialized MCR PASSIVE ISOLATOR 4-20MA
7789246030 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-S300-HE20-V7 CBL ASSY
7789246030 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75EC-0077CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 125MHz 6-CLCC
QS3244QG IDT 12531 14-15+ QSOP20 Nego IC Co.Doris@negoic.com
CMJ0500 TR IC 37470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMJ0500 TR NEW 88170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FTS-108-03-F-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
FTS-108-03-F-D Samtec Inc. 157080 2016+ CONN HEADER 16POS SNGL .05 T/H Unitronix Electronics Limited
FTS-108-03-F-D SAMTEC 5885 2016+ Connector New & original parts enkaite Electronics Co., Ltd
FTS-108-03-F-D IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FTS-108-03-F-D NEW 87310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015910508 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold