Location : Home > L > LFXP3E-3TN100I
LFXP3E-3TN100I
Share on FacebookShare on Facebook
LFXP3E-3TN100I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LFXP3E-3TN100I Originalnew 25000 LATTICE 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
LFXP3E-3TN100I Originalnew 20000 LATTICE 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
LFXP3E-3TN100I s/n 227 N/A 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01EG-1036CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz, 250MHz, 312.5MHz 10-CLCC
CDCR83DBQG4 TI 45000 2016 SSOP-24 FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
CDCR83DBQG4 Electronics 25391 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CDCR83DBQG4 Electronics 25391 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ICS558AG-02 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider IC 250MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
ICS558AG-02 Electronics 27151 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ZL30321GGG2 ELECTRONIC 27879 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ZL30321GGG2 ELECTRONIC 27879 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
ZL30321GGG2 N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
5V41067APGGI IDTIntegra 500 20-TSSOP Richmon industrial
C200HE-CPU11-E 654879 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
C200HE-CPU11-E KEMET 36230 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C200HE-CPU11-E KEMET 78130 2016+ SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N4SV76BC-0083CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz 6-CLCC
M4A3-32/32-10VI48 N/A 64335 2016 QFP European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
M4A3-32/32-10VI48 originalne 74800 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX4522EEE Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 100 Ohm 16-QSOP
MAX4522EEE MAXIM 10000 09+ SSOP European Union IC Industry Cor.
MAX4522EEE N/A 10-20000 10/11+ smd/dip Fantastic Technologies limited.
MAX4522EEE TSSOP 50000 2011+ MAXIM FEDERAL INDUSTRY Ins (Tess@sunnlyic.com)
MB90F347ESPFV-GSE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
C8051F367-C-GMR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers 8051 C8051F36x Microcontroller IC 8-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-QFN (5x5)
SN74LV1T34DCKR 12000 Sky Electronics Co.Limited
SN74LV1T34DCKR IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SN74LV1T34DCKR NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SN74LV1T34DCKR TI 131 SC-70-5 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
IS42RM32800K-6BLI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 256M 133MHZ 90BGA
IS42RM32800K-6BLI NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IS42RM32800K-6BLI IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IS42RM32800K-6BLI NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71V67603S166PFGI8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 9MBIT 166MHZ 100TQFP
1376515-1 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
802-10-020-30-480191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
802-10-020-30-480191 Preci-Dip 157890 2016+ CONN HDR 20POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
802-10-020-30-480191 Preci-Dip 288650 2016+ CONN HDR 20POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039302036 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin