Location : Home > L > LFXP20E-5F388C
LFXP20E-5F388C
Share on FacebookShare on Facebook
LFXP20E-5F388C distributors
PL130-07AQC-R Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Buffer/Driver IC 200MHz 16-VFQFN
LHS-1-C-N4 Industrial Controls, Meters Controllers - Liquid, Level Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 120VAC Chassis Mount
LHS-1-C-N4 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LHS-1-C-N4 NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3SV75KC-0116CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 70.656MHz 6-CLCC
EP20K600EFC672-2 ALTERA 100 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EP20K600EFC672-2 ALTERA 10002 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP20K600EFC672-2 BGA 8500 2016 ALTERA FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
LC4512V-5FTN256I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
XC7Z035-1FBG676C Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Zynq?-7000 Kintex?-7 FPGA, 275K Logic Cells 256KB 667MHz 676-FCBGA (27x27)
MB90548GSPFV-G-432-JNE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
MAX4209TAUA+ 789456 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
MAX4209TAUA+ 22431 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
MAX4209TAUA+ IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX4209TAUA+ NEW 87250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IS64WV10248EDBLL-10CTLA3 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 8MB 10NS 44TSOP
IS64WV10248EDBLL-10CTLA3 5000 RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
0906633202 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-353293-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26-28 AWG