Location : Home > L > LFXP10E-4F256I
LFXP10E-4F256I
Share on FacebookShare on Facebook
LFXP10E-4F256I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01EG-0085CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 160MHz 10-CLCC
8N3QV01EG-0085CDI8 IC 58080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KEY10(E) Industrial Controls, Meters Accessories KEY10(E) ACCY E KEY W/BLUE LABEL
KEY10(E) IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KEY10(E) NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S8M-CP04-R Industrial Controls, Meters Protection Relays & Systems PWR MULTICIRCUIT PROTECT RS-232
CPM1A-TS002 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail
CPM1A-TS002 IC 36580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CPM1A-TS002 NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CPM1A-TS002 7984566 13+ fenkey electronics co.,ltd
CPM1A-TS002 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
1526GLFT Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1526GLFT Electronics 25219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PI6C2409-1HLEX Originalne 135200 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
PI6C2409-1HLEX PERICOM 2863 16+ TSOP16 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
PI6C2409-1HLEX PERICOM 10726 14-15+ TSSOP16 Nego IC Co.Doris@negoic.com
P1AFS600-2FG256 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EPM2210F256C3 ALTERA 10008 14-15+ BGA(256) Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPM2210F256C3 ALTERA 298500 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EPM2210F256C3 Altera 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
72281L15PFI Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 32768X18 LP 15NS 64QFP
72281L15PFI IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
72281L15PFI IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
93LC46BT-E/MNY Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8TDFN
93LC46BT-E/MNY Microchip 61975 1525+ IC EEPROM SER 1K 2.5V 8TDFN Alphatek Technology Limited
93LC46BT-E/MNY Microchip Technology 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
929836-08-12 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929836-08-12 3M 157180 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS Unitronix Electronics Limited
929836-08-12 3M 277930 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929836-08-12 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS EKT Electronics Co., Ltd
929836-08-12 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
0444281004 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
93217-454HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 54 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
77313-152-40 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?