Location : Home > L > LFSCM3GA40EP1-6FFN1020I
LFSCM3GA40EP1-6FFN1020I
Share on FacebookShare on Facebook
LFSCM3GA40EP1-6FFN1020I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H7ET-NV-300 789465 13+ fenkey electronics co.,ltd
H7ET-NV-300 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
H7ET-NV-300 789465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
H7ET-NV-300 NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
81543206 Industrial Controls, Meters Pneumatics, Hydraulics Sub-Base Rod Mount
81543206 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SY89529LTC Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC SYNTHESIZER CLK 200MHZ 32TQFP
SY89529LTC ELECTRONIC 27359 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SY89529LTC MICREL 10000 2013+ 3.3V 200MHz PRECISION SPREADSPECTRUM CLOCK SYNTHESIZER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
2806061 Industrial Controls, Meters Accessories CONN TERM BLOCK
2806061 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301360029 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment MLTI-TAP W 25' 14-3-SO 1433PLUG
8N4QV01KG-1074CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 106.25MHz, 100MHz, 106.25MHz 10-CLCC
8N4QV01KG-1074CDI IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
XA6SLX45-2CSG324I XILINX 100 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
EPF10K200SFC672-1X BGA 8500 2016 ALTERA FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
EPF10K200SFC672-1X Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC6SLX100T-2FG484I XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC6SLX100T-2FG484I Xilinx Inc 8000 16+ 484-BBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DLPC3430ZVB NEW 93550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98423-F61-16LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
98423-F61-16LF Amphenol FCI 157890 2016+ CONN HEADER STRT Unitronix Electronics Limited
98423-F61-16LF IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0917170027 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 22-24 AWG
861400051YO8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
861400051YO8LF Amphenol FCI 157330 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
861400051YO8LF Amphenol FCI 288890 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0741621440 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
929836-04-04 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929836-04-04 35545 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
929836-04-04 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929836-04-04 3M 147850 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 8POS Unitronix Electronics Limited
929836-04-04 3M 287910 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 8POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com