Location : Home > L > LFSCM3GA25EP1-7FFN1020C
LFSCM3GA25EP1-7FFN1020C
Share on FacebookShare on Facebook
LFSCM3GA25EP1-7FFN1020C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LFSCM3GA25EP1-7FFN1020C FPGA - Field Programmable Gate Array 25.4K LUTs MACO SERD ES 1.2V -7 S 30,000 Lattice 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
82387-9009 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SPECIAL QD MAT 35.75"X62"
82387-9009 IC 59720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2314671 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies CABLE SOCKET-SOCKET
70177-1309 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-0900 03000C SFTY EDGE
XCV50E-6PQ240C originalne 48840 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XCV50E-6PQ240C QFP 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV50E-6PQ240C XILINX 20000 2016+ QFP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TMS320DM642GNZ600 TI 27642 16+ BGA-548 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MAX4565CAP MAXIM 22500 2011+ SOP FEDERAL INDUSTRY Ins (Tess@sunnlyic.com)
MAX4565CAP MAXIM 81085 2016 SOP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SPC5604BK0VLL6R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers e200z0h MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
PIC16LF1559T-I/ML Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)
STM32L051K8U6TR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ STM32 L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5)
7015L35PF8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 72KBIT 35NS 80TQFP
71421SA55JI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 16KBIT 55NS 52PLCC
71V016SA20YGI8 Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 1MBIT 20NS 44SOJ
98424-G52-36LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold, GXT?
98424-G52-36LF Amphenol FCI 147520 2016+ MINITEK Unitronix Electronics Limited
98424-G52-36LF Amphenol FCI 288090 2016+ MINITEK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98424-G52-36LF IC 57720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
565-002-420-101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Plug Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
565-002-420-101 EDAC Inc. 157340 2016+ CONN PLUG 2POS WATERPROOF Unitronix Electronics Limited
565-002-420-101 EDAC Inc. 288710 2016+ CONN PLUG 2POS WATERPROOF Renxim Technology Limited. sales@renxim.com