Location : Home > L > LFR-240R130VAC
LFR-240R130VAC
Share on FacebookShare on Facebook
LFR-240R130VAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929836-03-32 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929836-03-32 3M 147230 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 64POS Unitronix Electronics Limited
929836-03-32 3M 297830 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 64POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com