Location : Home > L > LFEC3E-3TN100I
LFEC3E-3TN100I
Share on FacebookShare on Facebook
LFEC3E-3TN100I distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001LG-1030CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 312.5MHz 10-CLCC
8N4Q001LG-1030CDI8 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4Q001LG-0074CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 106.25MHz, 100MHz, 106.25MHz 10-CLCC
8N4SV76LC-0114CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 300MHz 6-CLCC
2864202 Industrial Controls, Meters Specialized TEMP TRANSDUCER DIN RAIL
2864202 N/A 1 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
LC-R-3-C Industrial Controls, Meters Controllers - Liquid, Level Liquid Level Controller High/Low Level DPDT (2 Form C) 24VAC Chassis Mount
LC-R-3-C IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LC-R-3-C NEW 97410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3SV76EC-0103CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 240MHz 6-CLCC
8N3SV76EC-0103CDI IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76EC-0103CDI IC 57920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV76KC-0028CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
8N4DV85EC-0168CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 74.25MHz, 74.174MHz 6-CLCC
8N4DV85EC-0168CDI8 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV76FC-0089CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz 6-CLCC
ADF4154BRUZ-RL AD 5824 22+ DIP TIANHAO INDUSTRIAL CO.,LIMITEDLucy@thsyic.com
ADF4154BRUZ-RL ADI 7000 20+PB TSSOP-16 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
ADF4154BRUZ-RL AnalogDevi 357 20+PB 16-TSSOP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DM3730CUSD100 TEXASINSTR 10055 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
MPC8548CVJAUJD Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microprocessors PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 1.333GHz 783-FCPBGA (29x29)
C8051F964-B-GMR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers 8051 C8051F9xx Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 76-DQFN (6x6)
C8051F964-B-GMR Silicon 39750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C8051F964-B-GMR SILICONLAB 3203 76-VFQFN E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
7024S35PF Electronics 26869 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7024S35PF IDT 12500 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
7024S35PF STOCK 46320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
7024S35PF STOCK 46320 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
7133SA55PF INTEGRATED 43 STOCKATAIPCO.COM AIPCO INC
7133SA55PF IC 57230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0436501002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
0740995000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin