Location : Home > L > LFE2M100E-5FN900C
LFE2M100E-5FN900C
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for LFE2M100E-5FN900C distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
LFE2M100E-5FN900C LATTICE BGA 332 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
LFE2M100E-5FN900C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PI6C557-05QLE Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Application Specific IC CLOCK GENERATOR TSSOP
PI6C557-05QLE NEW 98750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PI6C557-05QLE Pericom 500 Richmon industrial
PI6C557-05QLE PERICOM 5602 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
8N4SV75EC-0013CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4SV75EC-0013CDI IC 56230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75LC-0167CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 98MHz 6-CLCC
8N4SV76KC-0086CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 350MHz 6-CLCC
8N4SV76KC-0007CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
CDCV850DGGRG4 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers IC PLL CLOCK DRVR 2.5V 48TSSOP
CDCV850DGGRG4 Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX538BESA MAXIM 36580 2013+ New And Original Semilex Electronics Direct
MAX538BESA MAXIM 36580 2013+ New And Original Semilex Electronics Corporation
TMS320DM8168BCYGA2 TexasInstr 20000 2016+ Origianlnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
TMS320DM8168BCYGA2 TexasInstr 25000 2016 Origianlnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SPC5602DF1MLH3R Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers e200z0h MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
NCP2993FCT2G IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NCP2993FCT2G NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
N25Q064A13E12D0E Integrated Circuits (ICs) Memory SERIAL NOR SLC 16MX4 TBGA
N25Q064A13E12D0E Micron 7500 ICSupplierinChina RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
N25Q064A13E12D0E Micron 5000 17+ S/N Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
890-70-039-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 39 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
890-70-039-20-001101 IC 57140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-70-039-20-001101 Preci-Dip 147240 2016+ CONN HDR 39POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
890-70-039-20-001101 Preci-Dip 279010 2016+ CONN HDR 39POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3130-14-0103-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 14 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin
3130-14-0103-99 CNC Tech 157050 2016+ IDC SOCKET 0.079 14POS Unitronix Electronics Limited
3130-14-0103-99 CNC Tech 297150 2016+ IDC SOCKET 0.079 14POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com