Location : Home > L > LFE2-12SE-6FN256C
LFE2-12SE-6FN256C
Share on FacebookShare on Facebook
LFE2-12SE-6FN256C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
89244-08 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
81519378 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85KC-0097CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 38.88MHz, 38.88MHz 6-CLCC
8N4DV85KC-0097CDI8 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV76AC-0143CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 81MHz 6-CLCC
AGL125V2-VQG100I Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
AGL125V2-VQG100I Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EPF10K130EBC356-2 ALTERA 4425 11-12+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EPF10K130EBC356-2 Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XCR3128XL-10CS144I BGA 31500 2016 OriginalNew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCR3128XL-10CS144I Xilinx 25000 2016+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XCR3128XL-10CS144I XILINX 6818 2015+ 2015+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XCR3128XL-10CS144I XILINX 350 16+ BGA Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TS68C000VC10A Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microprocessors 68000 Microprocessor IC - 1 Core, 16/32-Bit 10MHz 64-DIL
TS68C000VC10A originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MK21DN512AVLK5 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 Kinetis K20 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 512KB (512K x 8) FLASH 80-LQFP (12x12)
MK21DN512AVLK5 FREESCALE 3190 80-LQFP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
MK21DN512AVLK5 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MK21DN512AVLK5 NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LA73076V-TLM-E Integrated Circuits (ICs) Linear - Video Processing IC VIDEO DVR Y/C INPUT 16SSOP
LA73076V-TLM-E SanYO 22300 2014+ Leading(HK) IC Distributor Limited
LA73076V-TLM-E SANYO 6825 2016+ SOP EKT Electronics Co., Ltd
LA73076V-TLM-E SANYO 2345 2014+ TSSOP BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
CY7C1373KV33-133AXI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 18MBIT 133MHZ 100TQFP
CY7C1373KV33-133AXI Cypress 4283 100-TQFP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
6116SA15SOG Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 16KBIT 15NS 24SOIC
6116SA15SOG S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
6116SA15SOG IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0417910846 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
68021-272 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold or Gold, GXT?
68021-272 IC 36950 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
68021-272 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
68021-272 STOCK 45880 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
3210-12-003-11-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
3210-12-003-11-99 CNC Tech 157150 2016+ IDC HEADER 0.050 12POS Unitronix Electronics Limited
3210-12-003-11-99 CNC Tech 287990 2016+ IDC HEADER 0.050 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com