Location : Home > L > LES50A48-1V2RE
LES50A48-1V2RE
Share on FacebookShare on Facebook
LES50A48-1V2RE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LES50A48-1V2RE originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PEC31SFEN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PEC31SFEN IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC31SFEN NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC31SFEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS EKT Electronics Co., Ltd
PEC31SFEN Sullins Connector Solutions (V 8000 2012+ CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
892-18-048-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 48 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-18-048-20-001101 Preci-Dip 156960 2016+ CONN HDR 48POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-18-048-20-001101 Preci-Dip 298050 2016+ CONN HDR 48POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
832-10-034-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
832-10-034-20-001101 IC 58040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
832-10-034-20-001101 Preci-Dip 157420 2016+ CONN HDR 34POS 2MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
832-10-034-20-001101 Preci-Dip 298490 2016+ CONN HDR 34POS 2MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
499374-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
499374-5 Original 39754 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
499374-5 STOCK 43210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
499374-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
499374-5 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER VERT 24POS .100 GOLD EKT Electronics Co., Ltd