Location : Home > L > LED100W-036-C2800-D
LED100W-036-C2800-D
Share on FacebookShare on Facebook
LED100W-036-C2800-D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3314Z-GA4-254E Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 250k Ohm 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment
3314Z-GA4-254E bourns 1000 2014+ SMD WLParts Electronics ltd
3314Z-GA4-254E Bourns 16122 12+ TRIMMER 250K OHM 0.25W SMD SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
3314Z-GA4-254E Bourns 20005 12+ TRIMMER 250K OHM 0.25W SMD Evergreen Electronics Co.,Ltd
3314Z-GA4-254E IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-23R-MV-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W
VE-JWP-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 100W
VE-JWP-MW-S IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-JWP-MW-S NEW 98970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BWH-MY-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W