Location : Home > L > LED06W120-012-C0500-LT
LED06W120-012-C0500-LT
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RHS500 Potentiometers, Variable Resistors Rotary Potentiometers, Rheostats 500 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 25W Solder Lug
RHS500 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RHS500 Vishay Beyschlag 1345100 15+ CAP 8KVP 500PF -20+40 1212 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RHS500 Vishay Beyschlag 681400 1525+ CAP 8KVP 500PF -20+40 1212 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com