Location : Home > L > LDS-CA14RI
LDS-CA14RI
Share on FacebookShare on Facebook
LDS-CA14RI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LDS-CA14RI originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LDS-CA14RI 785462 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0026482146 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold