Location : Home > L > LDM2D102MERZGA
LDM2D102MERZGA
Share on FacebookShare on Facebook
LDM2D102MERZGA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LDM2D102MERZGA CAP ALUM 1000UF 20 200V RADIAL 1445100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LDM2D102MERZGA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 1000uF 85c 22x60x8. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com