Location : Home > L > LDBCB2180GC5N0
LDBCB2180GC5N0
Share on FacebookShare on Facebook
LDBCB2180GC5N0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LDBCB2180GC5N0 Film Capacitors 50Volts 18pF 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LDBCB2180GC5N0 CAP FILM 0.018UF 50VDC 1210 1524800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LDBCB2180GC5N0 Film Capacitors 50Volts 18pF 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LDBCB2180GC5N0 CAP FILM 0.018UF 50VDC 1210 897800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com