Location : Home > L > LD39115J14R
LD39115J14R
Share on FacebookShare on Facebook
LD39115J14R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD39115J14R IC REG LDO 1.4V 0.15A 4FLIPCHIP 40104 STMicroelectronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD39115J14R IC REG LDO 1.4V 0.15A 4FLIPCHIP 87670 STMicroelectronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD39115J14R IC REG LDO 1.4V 0.15A 4FLIPCHIP 62485 STMicroelectronics 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146261-0-21 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146261-0-21 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146261-0-21 TE Connectivity AMP Connectors 288930 2016+ CONN HDR BRKWAY .100 42POS VERT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-146261-0-21 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 42POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929838-02-21 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
929838-02-21 789455 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929838-02-21 3M 278010 2016+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 42POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929838-02-21 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 42POS EKT Electronics Co., Ltd
929838-02-21 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL R/A 42POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd