Location : Home > L > LD39020ADTPU25R
LD39020ADTPU25R
Share on FacebookShare on Facebook
LD39020ADTPU25R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD39020ADTPU25R IC REG LDO 2.5V 0.2A 4VFDFPN 87850 STMicroelectronics 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD39020ADTPU25R IC REG LDO 2.5V 0.2A 4VFDFPN 62225 STMicroelectronics 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD39020ADTPU25R IC REG LDO 2.5V 0.2A 4VFDFPN 39844 STMicroelectronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ISO7231CDWR Isolators Digital Isolators General Purpose Digital Isolator 2500Vrms 3 Channel 25Mbps 25kV/¦Ìs CMTI 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)