Location : Home > L > LD17YC153KAB2S
LD17YC153KAB2S
Share on FacebookShare on Facebook
LD17YC153KAB2S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD17YC153KAB2S CAP CER 0.015UF 16V 10 X7R 0508 1210400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD17YC153KAB2S CAP CER 0.015UF 16V 10 X7R 0508 488200 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD17YC153KAB2S CAP CER 0.015UF 16V 10 X7R 0508 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD17YC153KAB2S Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.015uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LD17YC153KAB2S Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 0.015uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com