Location : Home > L > LD10ZC105KAB2A
LD10ZC105KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD10ZC105KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD10ZC105KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
LD10ZC105KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 1uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
LD10ZC105KAB2A CAP CER 1UF 10V 10 X7R 1210 1305900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD10ZC105KAB2A CAP CER 1UF 10V 10 X7R 1210 583700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.