Location : Home > L > LD101C473KAB2A
LD101C473KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD101C473KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD101C473KAB2A CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210 795600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD101C473KAB2A CAP CER 0.047UF 100V X7R 1210 690400 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD101C473KAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD101C473KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.047uF 10 1210 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com