Location : Home > L > LD101C105MAB2A
LD101C105MAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD101C105MAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD101C105MAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0UF 100V 20 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
LD101C105MAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0UF 100V 20 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
LD101C105MAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0UF 100V 20 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LD101C105MAB2A CAP CER 1UF 100V 20 X7R 1210 483300 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD101C105MAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0UF 100V 20 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
LD101C105MAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.0UF 100V 20 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com