Location : Home > L > LD06ZC225KAB2A
LD06ZC225KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD06ZC225KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD06ZC225KAB2A CAP CER 2.2UF 10V 10 X7R 1206 1346300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD06ZC225KAB2A CAP CER 2.2UF 10V 10 X7R 1206 1346300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD06ZC225KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
LD06ZC225KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LD06ZC225KAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD06ZC225KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com