Location : Home > L > LD06YC474KAB2A
LD06YC474KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD06YC474KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD06YC474KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.47uF 10 1206 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD06YC474KAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD06YC474KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.47uF 10 1206 X7 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
LD06YC474KAB2A CAP CER 0.47UF 16V 10 X7R 1206 1520700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD06YC474KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.47uF 10 1206 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
LD06YC474KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 0.47uF 10 1206 X7 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd