Location : Home > L > LD06YC105KAB2A
LD06YC105KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD06YC105KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD06YC105KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1uF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD06YC105KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1uF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
LD06YC105KAB2A CAP CER 1UF 16V 10 X7R 1206 1520800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD06YC105KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1uF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
LD06YC105KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1uF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-D-5 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Blue 0.100" (2.54mm) 5' (1.52m)