Location : Home > L > LD065C473KAB2A
LD065C473KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD065C473KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD065C473KAB2A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 1206 804100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD065C473KAB2A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 1206 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD065C473KAB2A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 1206 698900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD065C473KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50volt 0 47uF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com