Location : Home > L > LD065C184KAB2A
LD065C184KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD065C184KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD065C184KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.18uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD065C184KAB2A CAP CER 0.18UF 50V 10 X7R 1206 1246300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD065C184KAB2A CAP CER 0.18UF 50V 10 X7R 1206 598300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD065C184KAB2A CAP CER 0.18UF 50V 10 X7R 1206 708300 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2322 641 66104 Sensors, Transducers Temperature Sensors - NTC Thermistors NTC Thermistor 100k Box, 4 x 2.5 x 4.4mm
2322 641 66104 Vishay 13830 2013+ THERMISTOR LEADED 100K OHM NTC Ameyic Electronics Limited
2322 641 66104 Vishay 39534 17+/18+ THERMISTOR LEADED 100K OHM NTC FindCores Electronics Co.,Ltd.
2322 641 66104 Vishay 39534 NEW RoHS THERMISTOR LEADED 100K OHM NTC FindCores Electronics Inc.
2322 641 66104 Vishay 41765 1531+ THERMISTOR LEADED 100K OHM NTC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.