Location : Home > L > LD065C123KAB2A
LD065C123KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD065C123KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD065C123KAB2A CAP CER 0.012UF 50V 10 X7R 1206 804800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD065C123KAB2A CAP CER 0.012UF 50V 10 X7R 1206 699600 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD065C123KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.012uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com