Location : Home > L > LD065A102GAB2A
LD065A102GAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD065A102GAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD065A102GAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000PF 50V 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
LD065A102GAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1000PF 50V 2 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LD065A102GAB2A CAP CER 1000PF 50V 2 NP0 1206 1239600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD065A102GAB2A CAP CER 1000PF 50V 2 NP0 1206 583600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD065A102GAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
537S Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories UNIT HEAT 23W