Location : Home > L > LD063D105KAB2A
LD063D105KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD063D105KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD063D105KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25volts 1uF 10 1206 X5R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD063D105KAB2A SMD 158190 AVX 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD063D105KAB2A CAP CER 1UF 25V 10 X5R 1206 1211900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LD063D105KAB2A CAP CER 1UF 25V 10 X5R 1206 489700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LD063D105KAB2A CAP CER 1UF 25V 10 X5R 1206 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited