Location : Home > L > LD063C184JAB2A
LD063C184JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD063C184JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD063C184JAB2A CAP CER 0.18UF 25V 5 X7R 1206 799500 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD063C184JAB2A CAP CER 0.18UF 25V 5 X7R 1206 694300 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD063C184JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.18uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com