Location : Home > L > LD063A103JAB2A
LD063A103JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD063A103JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD063A103JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
LD063A103JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LD063A103JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 0.01uF 5 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
LD063A103JAB2A CAP CER 10000PF 25V 5 NP0 1206 1347300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited