Location : Home > L > LD061C392JAB2A
LD061C392JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD061C392JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD061C392JAB2A CAP CER 3900PF 100V 5 X7R 1206 1308500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD061C392JAB2A CAP CER 3900PF 100V 5 X7R 1206 679500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD061C392JAB2A CAP CER 3900PF 100V 5 X7R 1206 789500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD061C392JAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD061C392JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 3900pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com