Location : Home > L > LD061C103KAB2A
LD061C103KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD061C103KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD061C103KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 0.01uF 10 1206 X 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD061C103KAB2A CAP CER 10000PF 100V X7R 1206 1418100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD061C103KAB2A CAP CER 10000PF 100V X7R 1206 789100 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD061C103KAB2A CAP CER 10000PF 100V X7R 1206 899100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.