Location : Home > L > LD061C102JAB2A
LD061C102JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD061C102JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD061C102JAB2A CAP CER 1000PF 100V 5 X7R 1206 1308800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD061C102JAB2A CAP CER 1000PF 100V 5 X7R 1206 679800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD061C102JAB2A CAP CER 1000PF 100V 5 X7R 1206 789800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD061C102JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 1000pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com