Location : Home > L > LD061A221KAB2A
LD061A221KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD061A221KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD061A221KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 220pF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD061A221KAB2A CAP CER 220PF 100V 10 NP0 1206 1227200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD061A221KAB2A CAP CER 220PF 100V 10 NP0 1206 598200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD061A221KAB2A CAP CER 220PF 100V 10 NP0 1206 708200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.